Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський суд розглянув 5 справ про порушення карантину, ще 11 на розгляді

Переглядів: 781

17 березня цього року набув чинності Закон України № 530-IX, яким Кодекс України про адміністративні правопорушення було доповнено статтею 44-3, що передбачає адміністративну відповідальність за порушення правил щодо карантину людей.

За час існування цієї норми до Калуського міськрайонного суду надійшло 16 протоколів, складених на осіб, як наслідок порушення правил карантину, повідомляє пресслужба суду.

Справи про адміністративні правопорушення здебільшого стосувалися представників сфери торгівлі та громадського харчування. Також адмінпротоколи були складені на осіб, які перебували у громадському місці без засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски.

На 27 квітня Калуський міськрайонний суд розглянув 5 справ із ухваленням постанови.

Провадження у 3 справах про притягнення до адмінвідповідальності за вчинення правопорушення закрито на підставі п. 1 ст. 247 КУпАП у зв'язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення.

Одну особу визнано винуватою та згідно зі ст. 22 КУпАП звільнено від адміністративної відповідальності й закрито провадження у справі. Суд обмежився усним зауваженням.

Матеріали ще однієї справи повернуто для належного оформлення.

На розгляді перебуває 11 справ про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш суд справи порушення карантину

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: