Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський суд визнав неосудним калушанина, який вбив свою матір

Переглядів: 156

Калуський міськрайонний суд визнав неосудним місцевого мешканця, який позбавив життя свою матір.

Згідно з матеріалами страви, у жовтні минулого року мешканець одного із мікрорайонів Калуша, перебуваючи на території свого домогосподарства, де він проживав разом з матір’ю, розпочав з нею черговий конфлікт. Під час цього словесного конфлікту син наніс матері декілька ударів руками в ділянку голови та грудної клітки, спричинивши рани. У подальшому, син взяв в руки ніж та наніс ним декілька ударів в ділянку грудної клітки. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці, інформує «Калуш ФМ».

За результатами судового розгляду суд встановив, що чоловік страждає на хронічну психічну хворобу. На період часу, коли було скоєно вбивство, він перебував у стані і перебуває на даний час, при якому не здатний усвідомлювати свої дії та керувати ними. Таким чином була встановлена неосудність чоловіка на момент вчинення суспільно небезпечного діяння.

Чинним кримінальним законодавством передбачено, що не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільно небезпечного діяння, передбаченого кримінальним кодексом, перебувала в стані неосудності, тобто не могла усвідомлювати свої дії (бездіяльність) або керувати ними внаслідок хронічного психічного захворювання, тимчасового розладу психічної діяльності, недоумства або іншого хворобливого стану психіки. До такої особи за рішенням суду можуть бути застосовані примусові заходи медичного характеру.

Прокурор у судовому засіданні просила суд застосувати до чоловіка примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

У судовому засіданні чоловік визнав, що скоїв вбивство. Не заперечив щодо застосування відносно нього примусових заходів медичного характеру. Пояснив, що точно всіх деталей події не пригадує, але пам’ятає, що того дня його дуже боліла голова і він чув якісь голоси в голові. Між ним і матір’ю виник конфлікт. Не може пояснити, чому він так вчинив, але дуже жалкує і розкаюється за вчинене. Після нанесення мамі тілесних ушкоджень він пішов до сусідів, щоб ті викликали швидку і поліцію.

Суд, заслухавши думку учасників судового провадження, дослідивши надані сторонами докази, допитавши свідків, вирішив застосувати до чоловіка примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.

Схожі матеріали за тегами: Калуш суд вбивство матері неосудність

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: