Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський суд засудив злодіїв, які обкрадали сільради та церкви на Прикарпатті

Переглядів: 743

Калуський міськрайонний суд засудив двох чоловіків, які обкрадали храми і сільради у Калуському, Долинському та Рожнятівському районах. Злодії отримали по п’ять років позбавлення волі.

Як йдеться у вироку суду, з церков злодюжки виносили гроші, алкоголь та релігійну атрибутику, а з сільських рад – офісну техніку. Один з злодіїв був раніше судимий. Чоловіки вчиняли злочини з жовтня 2016 року до серпня 2017-го, повідомляє «Курс».

З церкви у селі Сівка-Калуська на Калущині вони викрали 402 грн та по пляшці вина "Кагор", п’ятизіркового коньяку "Закарпатський" і горілки "Столична".

У відділенні "Укрпошти", що знаходиться у будівлі Креховецької сільської ради Рожнятівського району, пошкодивши дверцята сейфу, викрали 4860 грн.

З Рівнянської сільської ради Рожнятівського району вкрали монітор та клавіатуру на загальну суму 2026,34 грн.

Із церкви Покрови Пресвятої Богородиці у селі Голинь Калуського району поцупили 2200 грн, дві пляшки вина "Кагор", електропраску та срібний ланцюжок з хрестом вагою 80 г.

З церкви Святого Василія села Кадобна Калуського району вкрали 600 грн. З сільради села Тяпче Долинського району – 400 грн та два ноутбуки, із церкви села Витвиця Долинського району – 600 грн та церковну чашу для причастя, із приміщення сільської ради в с. Лолин Долинського району Івано-Франківської області – 1500 грн та два ноутбуки, із церкви села Новиця Калуського району – 1000 грн, із приміщення сільської ради с. Новоселиця Долинського району – чотири ноутбуки і флешку.

Із церкви у Долині – 2700 грн. Із церкви прибули в с. Пійло Калуського району – 2000 грн. Із Свято-Михайлівського чоловічого монастиря, що в с. Підмихайля Калуського району, викрали ігуменський хрест із ланцюжком.

У суді обвинувачені заперечили свою причетність до злочинів. Вони зазначили, що під час досудового розслідування на них чинився тиск, внаслідок чого вони давали зізнавальні покази та брали участь у слідчих експериментах, які проводилися без захисників.

Суд вирішив, що їхня вина повністю доведена у суді речовими доказами, показами потерпілих та свідків.

Кожному з них суд призначив покарання по п’ять років позбавлення волі, а також зобов'язав виплатити 4860 грн матеріальних збитків "Укрпошті" та майже 36 тис. грн за проведення експертиз.

 

Схожі матеріали за тегами: Суд вирок злодії крадіжки церкви

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: