Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський суд звільнив від відповідальності юнака за крадіжку Iphone у знайомої

Переглядів: 260

У провадженні Калуського міськрайонного суду перебувала справа про обвинувачення мешканця району у таємному викраденні чужого майна (крадіжка).

Юнак перебував у квартирі в Калуші, де спільно відпочивав зі своїми друзями, серед яких була потерпіла. Під час відпочинку обвинувачений побачив, що потерпіла пішла в іншу кімнату квартири, де в подальшому заснула. Поряд із нею на ліжку знаходився мобільний телефон марки «Iphone XR». Юнак, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно викрав мобільний телефон, вартість якого становить 10 100 грн, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на пресслужбку Калуського міськрайонного суду.

Обвинувачений під час судового розгляду вину визнав та щиро розкаявся, жалкував що так вчинив. Просив звільнити його від покарання.

Потерпіла пояснила, що завдані збитки їй відшкодовані і вона вже пробачила обвинуваченому, а тому вважає, що кримінальне провадження слід закрити у зв’язку із примиренням.

У підсумку суд прийшов до переконання за можливе звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення у зв`язку з примиренням обвинуваченого з потерпілою, а кримінальне провадження відносно нього закрити.

Довідково: Згідно зі ст. 46 Кримінального кодексу України, особа, яка вперше вчинила кримінальний проступок або необережний нетяжкий злочин, крім корупційних кримінальних правопорушень, кримінальних правопорушень, пов’язаних з корупцією, порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебували під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки або усунула заподіяну шкоду.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш суд юнак крадіжка телефон

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: