Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуський ЦНАП отримав обладнання для підключення програми «Електронна черга» (ФОТО)

Переглядів: 2177

У п’ятницю, 9 квітня, центр надання адміністративних послуг Калуської міської ради отримав обладнання для підключення програми «Електронна черга» по програмі «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Уже з понеділка почнеться монтаж обладнання та налаштування програмного забезпечення «Електронної черги». Планується, що кожен з відвідувачів отримуватиме талон, на якому буде вказано його номер в черзі, а на великих екранах відображатимуться номери столів адміністраторів, які надають послуги, та номери відвідувачів, що обслуговуються в даний момент, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міськради.

Наступний етап – синхронізація електронної черги з сайтом Калуської міської ради, для того щоб була можливість записатися в чергу в онлайн-режимі і найголовніше, щоб це була одна черга.

За словами адміністратора ЦНАПу Андрія Павловського, якщо черга запрацює так, як це задумувалось, і буде синхронізуватися з сайтом міської ради, то зросте швидкість і якість надання адміністративних послуг, що в результаті буде плюсом для всіх.

Начальник управління ЦНАПу Надія Марій зазначила, що в новому приміщенні уже запрацювали сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також можна оформити та отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Наступними до переїзду готуються адміністратори, які здійснюють прийом звернень, що стосуються соціальних послуг.

Схожі матеріали за тегами: Калуш ЦНАП електронна черга

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: