Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Канікули закінчилися. Школи Калуша з понеділка розпочинають дистанційне навчання

Переглядів: 2895

У школах Калуша з 14 вересня запроваджується дистанційне навчання. Таке рішення 11 вересня прийняла міська комісія з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки.

За словами міського голови Калуша Ігоря Матвійчука, Калуш за рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС і наступні два тижні перебуватиме у «червоній» зоні, тому продовжувати канікули для школярів недоцільно.

- Таке враження, що нас не чують і не бачать. Логічного пояснення, чому ми знову у «червоній» зоні нема. Вже пробували щось з’ясовувати в Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. Чітких роз’яснень і там не дають. Цифри, ті що у нас, і які бере до уваги НСЗУ, різняться, - зауважив міський голова. – Тож маємо знову «червону» зону. І органи місцевого самоврядування не мають повноважень, щоб її відмінити, все на себе перебрали органи центральної влади.

При цьому Ігор Матвійчук додав, що Тернопіль спробував не закривати школи, у результаті поліція оштрафувала всіх керівників. Аналогічна ситуація була і Чернівцях із садками та транспортом.

- Підставляти керівників шкіл ми не маємо права, бо штрафуватимуть їх. Тому і приймаємо рішення про запровадження у школах міста з 14 вересня дистанційного навчання, - акцентував Ігор Матвійчук.

Також надалі у Калуші не працюватимуть дитсадки.

Нагадаємо, що 31 серпня було прийняте рішення про відтермінування на два тижні початку навчального року за рахунок зимових канікул, оскільки у Калуші вводилися карантинні обмеження відповідно до вимог «червоної» зони.

Схожі матеріали за тегами: Калуш школи дистанцыйне навчання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: