Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Казковий дебют

Переглядів: 973


Нещодавно казкове феєричне дійство, під час якого ожили давні добрі казки всесвітньовідомого казкаря Х. К. Андерсена, відбулося у третій школі, яка гостинно прийняла у своїй актовій залі учнів міських шкіл та гімназії, їх вчителів і батьків.
Учні першої школи дебютували цього дня як справжні актори. Це Володя та Віра Кушлики, Софія Плібанська й Сергій Габчак із 5-Б, семикласниці Ольга Пицко і Богдана Сверида та Вікторія Щекотіхіна із 8-А. Діти відкрили казковий портал, даруючи незабутні емоції та вдалі перевтілення. Іноді здавалося, що вони не грають, а проживають життя героїв казки «Дикі лебеді».
Чудовим містком до прекрасного стали ілюстрації до цієї казки учениці 7-Б класу Ірини Сіренко. Юна художниця створила справжні шедеври.
Кажуть, що діти комп'ютерної ери несправжні, живуть у віртуальному світі. Але це не так. Якщо дати їм можливість проявити себе, то вони доведуть, що люблять читати, вміють розважатися, що вони талановиті, охоче беруться до нових справ і є неперевершеними фантазерами. А наші дебютанти не тільки залишилися задоволені своїм вдалим виступом, а й готові надалі підкорювати театральні вершини.
Ірина Бенець, педагог-організатор ЗОШ І-ІІІ ст. №1


MyKharkov.info - це завжди свіжа інформація про все що відбувається в Харкові. Останні новини Харкова публікуються 24 години на добу, незалежно від дня тижня. Про те, що сталося в суботу, наші читачі дізнаються в суботу.


К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: