Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Керівництво Калуша вдруге обговорило з представниками ОБСЄ екологічні проблеми міста (ФОТО)

Переглядів: 295

Як і було аносовано раніше  21 червня міський голова Ігор Матвійчук провів робочу зустріч з представниками з питань навколишнього природного середовища Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (організації безпеки та співпраці у Європі) Драганом Гаговічом, Лешеком Кочиком та їхнім перекладачем Людмилою Федорчук.

У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Галина Романко та виконуючий обов’язки керівника АТ «Оріана» Олег Савчук, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Під час зустрічі більш детально обговорювались питання започаткування співпраці у вирішенні екологічних проблем міста, оскільки на території Калуша розташовані об’єкти, які негативно впливають на навколишнє природне середовище та стан техногенно-екологічної безпеки, що несуть загрозу виникнення надзвичайних ситуацій транскордонного характеру. Йдеться про Домбровський кар’єр із зовнішніми відвалами розкривних порід № 1 та № 4, хвостосховища № 1 та № 2, шламонакопичувач, шахтні виробітки та інші об’єкти, які належать АТ «ОРІАНА» та ТОВ «ОРІАНА-ЕКО».

Учасники зустрічі обговорили питання вжиття заходів для запобігання виникнення надзвичайної ситуації на вищевказаних об’єктах та сприяння у цьому СММ ОБСЄ.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ОБСЄ зустріч екологічні проблеми

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: