Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Керівництво міста розробляє заходи щодо належного функціонування полігону (ФОТО)

Переглядів: 794

5 квітня на полігоні твердих побутових відходів відбулась виїзна нарада керівництва Калуської міської територіальної громади.

Під час наради, у якій взяли участь перший заступник міського голови Мирослав Тихий, заступник міського голови Богдан Білецький та очільники і представники відповідних структурних підрозділів міської ради, обговорили першочергові роботи, які слід виконати на полігоні після зими для належного його функціонування в подальшому та скільки для цього необхідно ресурсів, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

За результатами наради структурним підрозділам дали відповідні доручення.

Нагадаємо, що 26 березня питання стану полігону ТПВ та поводження з ТПВ обговорювалося на засіданні міської комісії ТЕБ і НС.

Начальниця відділу Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Ірина Нітух повідомила, що 3 березня був виїзд на полігон в урочищі Височанка, під час якого встановили, що перша черга полігону є незавершеною, зокрема не діє вагова, оскільки не підключена до електроенергії.

Друга черга полігону підготовлена, є дозвіл на експлуатацію двох чеків. Проте перевірка виявила порушення у складуванні ТПВ. Воно здійснюється без утрамбовування і шари відходів не покриваються інертним матеріалом. Оскільки полігон розташований близько до лісу і віддалений від водойм, то влітку можуть виникати пожежі.

Відтак було прийняте рішення провести нараду щодо плану заходів по експлуатації полігону.

Схожі матеріали за тегами: КалуШ.полігон заходи

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: