Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Керівництво району і сільські голови обговорили функціонування сільської медицини (ФОТО)

Переглядів: 1101

16 січня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів нараду із сільськими головами.

У роботі наради взяли участь голова районної ради Віктор Гільтайчук, головний лікар районної лікарні Микола Гудим і заступник головного лікаря Ірина Купрунець, повідомляє прес-служба Калуської РДА

Насамперед Микола Гудим і його заступниця Ірина Купрунець розповіли про реформу сільської медицини. Адже відтепер комунальні заклади, які надають первинну медичну допомогу, розпочали працювати за новою моделлю фінансування. За словами Ірини Купрунець, у грудні минулого року районний центр первинної медико-санітарної допомоги отримав ліцензію, нещодавно – договір. Таким чином, уже найближчим часом медичний заклад повинен отримати кошти від Національної служби здоров’я.

Під час обговорення питання фінансування медицини йшлося про функціонування ФАПів, які обслуговують менше 750 жителів. Таких у населених пунктів, що не ввійшли до складу ОТГ, є 8. З метою забезпечення функціонування сільської медицини голова РДА Іван Данів подав ініціативу керівникам медзакладу щодо необхідності написання та подання на розгляд сесії районної ради відповідної програми.

Крім того, на нараді йшлося про децентралізацію, перспективи створення об’єднаних територіальних громад, соціально-економічний розвиток територій сільських рад.

Серед іншого, керівники району Іван Данів і Віктор Гільтайчук обговорили з головами сільських рад питання першочергових будівельних робіт.

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: