Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Командна робота як метод налагодження міжособистісних стосунків. У Дитячій точці СПІЛЬНО при Калуському ліцеї № 7 провели заняття

Переглядів: 219

Міжособистісні взаємини, що виникають між дітьми, їхнє ставлення одне до одного, взаємні оцінки та очікування – вагомі складники гармонійного особистісного розвитку кожної дитини.

Від місця і статусу малюка в дитячому колективі залежить формування гуманістично спрямованої особистості, відповідальної, впевненої у собі, психічно здорової, щасливої, з достатньо оптимальною самооцінкою. Уміння дитини керувати своєю поведінкою і способами спілкування, її здатність адекватно реагувати на те, що відбувається, орієнтуватися у нових обставинах, відчувати своє місце в товаристві інших – усе це є сферою соціального розвитку дитини.

Саме на це були направлені заняття в Дитячій точці СПІЛЬНО, з 28 лютого по 2 березня, що діє при Калуському ліцеї № 7, у рамках проєкту «СПІЛЬНО. Соціальні послуги», що впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). В Консорціум входять: Українська мережа за права дитини, Партнерство «Кожній дитині».

Діти активно взаємодіяли, допомагали згуртуватися, навчалися працювати у команді, налагоджувати міжособистісні стосунки.

Нагадуємо, що у нашій громаді працює Калуська мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства за контактним телефоном (067) 600-31-46 або за адресою: вул. Пушкіна 9 а, за підтримки UNFPA, Уряду CANADA та БФ «Батерфлай».

Схожі матеріали за тегами: Калуш СПІЛЬНО заняття ліцей №7

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: