Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Конфліктна ситуація з пасажирськими перевезеннями з Калуша до Кропивника обумовила позачергове засідання виконкому

Переглядів: 195

Що саме трапилося – найбільше знають самі кропивʼяни, бо власне вони стали заручниками певних непорозумінь між субʼєктами здійснення перевезень, які обслуговують два маршрути.

A суть проблеми полягає в наступному. Один перевізник мав укладений договір на перший маршрут ще з райдержадміністрацією, термін якого збіг у грудні 2022 року. Але, у відповідності до чинного законодавства, в період військового часу такі правочини пролонговуються за згодою сторін, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Однак, районна військова адміністрація не продовжила договір, оскільки втратила такі повноваження, натомість своїм листом рекомендувала виконавчому комітету вжити відповідних заходів.

У той же час інший перевізник має чинний договір з Калуською міською радою на другий маршрут.

Важливим моментом у цій всій справі була домовленість між перевізниками на період надзвичайно складної ситуації (всі памʼятають, що минулого року ми зіткнулися з безпрецедентним браком пального і його здорожчання) оптимізувати графіки перевезень до Кропивника та в зворотному напрямку, а рейси здійснювати почергово.

І донедавна такий компромісний варіант працював доволі ефективно, а оптимізований тимчасовий графік здебільшого влаштовував мешканців Кропивника. Але відколи ситуація з пальним стабілізувалась, перевізники, не повернувшись до колишніх окремих графіків, почали конкурувати між собою, виїжджаючи одночасно на маршрут.

Власне це стало причиною скарг від мешканців Кропивника, бо вони так і не зрозуміли, чому два автобуси наввипередки їздять разом – один за одним й за ідентичним графіком, у той же час, коли пасажири чекають повернення до двох окремих маршрутів.

І щоб врегулювати це питання виконавчий комітет ухвалив рішення, яке тимчасово (не більше трьох місяців) дозволяє перевізнику, термін договору якого припинено, здійснювати пасажирські перевезення за маршрутом загального користування No24 «Калуш – Кропивник 1». Водночас, управління економіки отримало доручення невідкладно готувати конкурс на вищезгаданий маршрут.

Схожі матеріали за тегами: Калуш Кропивник перевезення виконком

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: