Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Конкурс на очільника ЦРЛ відбувся. Проте результати можуть бути оскаржені в суді

Переглядів: 1584

28 березня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області».

Участь у конкурсі брали двоє претендентів: в.о. генерального директора КНП «Центральна районна лікарня» Іван Красійчук та член виконавчого комітету Калуської міської ради Андрій Дрань.

За інформацією прес-служби Калуської міськради, після заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу комісія вирішила вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора Івана Красійчука та рекомендувати міському голові Калуша і голові Калуської районної ради призначити його на посаду і укласти з ним контракт.

Щоправда на сайті міської ради не згадується про те, що під час конкурсу трапився прецедент. Іван Красійчук у пакеті документів подав лише паперовий варіант конкурсної пропозиції, а електронний – ні. Проте члени комісії допустили його до другого етапу конкурсу.

Відповідно Андрій Дрань заявив, що оскаржуватиме проведення конкурсу в суді, оскільки учасник, який переміг, подав неповний пакет документів.

Додамо, що за кандидатуру Івана Красійчука проголосували 9 членів комісії, а ось Андрія Драня не підтримав жоден, один був проти, решту – утрималися.

Яким саме буде результат, стане відомо згодом.

Схожі матеріали за тегами: Калуська ЦРЛ керівник конкурс

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: