Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Консультативний центр підтримки військовослужбовців і членів їх сімей прозвітував про роботу за серпень

Переглядів: 224

На базі Консультативного центру підтримки військовослужбовців і членів їх сімей, що діє при Калуській РВА, постійно діє гаряча лінія, на яку звертаються громадяни щодо отримання консультації у отриманні одноразової допомоги військовослужбовцем за місцем проживання, щодо юридичної консультації з військових питань.

У соціальній мережі Facebook працівники Консультативного центру викладають та поширюють з офіційних сайтів, корисну інформацію для військовослужбовців та членів їхніх сімей, волонтерів та комунікують з зацікавленими особами та волонтерами, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РВА.

За місяць роботи Консультативного центру, працівниками було прийнято 9 заяв звернень військовослужбовців та родичів військовослужбовців з проханням посприяти у отриманні необхідних речей для захисників, які або відбувають зараз на службу, або вже проходять службу в зоні/районі активних бойових дій.

Також завдяки співпраці з волонтарами Новицької ТГ ми отримали та забезпечили воїнів новою партією маскувальних костюмів «кікімор».

23 серпня завантажили смаколики, інструменти та амуніцію парамедикам у Бахмут.

Передали на схід посилки нашим воїнам зі смаколиками та військовою амуніцією

Схожі матеріали за тегами: Калуш РДА Консультаційний центр ЗСУ підтримка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: