Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

КП «Державна студія «Калуське міське телебачення» ліквідують

Переглядів: 250

Калуська міська рада ухвалила рішення про ліквідацію комунального підприємства «Державна студія «Калуське міське телебачення». Його підтримали 27 депутатів Калуської міської ради, 1 – утримався, 3 – не голосували.

Треба сказати, що це питання у громаді та, відповідно, в депутатському корпусі визрівало давно, адже все більше людей схиляється до того, що місцеве телебачення втрачає свою актуальність, бо на сьогодні інтернет-ресурси, соціальні мережі зокрема, стали для більшості основними джерелами інформації. І це реалії життя, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

Як зазначається, основним аргументом щодо припинення юридичної особи КМТ є нове законодавство, згідно з яким місцеве телебачення може здійснювати свою діяльність за умови, що обсяг програм (власного продукту) у проміжках часу між шостою годиною та двадцять третьою годиною має становити не менше 50 відсотків (ст. 32 ЗУ «Про медіа»). І щоб дотриматись такої норми закону необхідно суттєво збільшити штатну чисельність телебачення та нарощувати технічну складову.

Тому ліквідація ДС КМТ – це оптимальне рішення на сьогодні, стверджують у міській раді. «Але треба наголосити, що це не означатиме відсутність телевізійних програм про нашу громаду. Ми маємо намір укласти договори про висвітлення наших новин з телевізійними каналами, ефірне мовлення яких охоплює територію нашої громади. Також плануємо створити медіа-центр, через який наші мешканці матимуть можливість отримувати оперативно найсвіжішу інформацію про суспільні процеси в громаді, новини в законодавстві, про ухвалені рішення у міській раді чи виконкомі, онлайн-трансляції сесій чи нарад тощо», – додають у міськраді та звертають увагу на те, що телебачення продовжує працювати у звичному режимі, бо ухвалене рішення – це тільки початок тривалого процесу. А паралельно планують переходити на нові форми інформування громади.

Депутати затвердили склад ліквідаційної комісії у кількості 7 осіб, яку очолив в.о. директора комунального підприємства державної студії «Калуське міське телебачення» Євгеній Білих.

 

Схожі матеріали за тегами: КМТ ліквідація

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: