Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Кубок «Ураган» і сертифікат на 40 тисяч гривень – у команди з Голиня (ФОТО)

Переглядів: 870

23 березня у ФСК «Будівельник» відбувся ІІ тур шкільного турніру з  футзалу на призи «Кубок «Ураган».

У футзалі взяли участь 8 шкільних команд з Калуського району, які складалися з учнів 5 класів (2008-2009 р. н.). Спортивні баталії були по-справжньому емоційними та видовищними, повідомляє прес-служба Калуської РДА.

Почесний титул - звання чемпіона в шкільному турнірі втретє здобула команда учнів Голинської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце посіла команда Тужилівського НВК І-ІІІ ст. Третє місце у непростих баталіях виборола команда Верхнянського ліцею.

Варто зазначити, що голиняни, які стали володарями «Кубка «Ураган», отримають найбільшу нагороду – сертифікат на суму 40 тисяч гривень для покращення спортивної інфраструктури свого навчального закладу.

Окрім того, команди-переможці та їхні наставники нагороджені медалями і грамотами, кубками, м’ячами та спортивною формою від компанії «Гудвеллі – Україна».