Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Легкоатлет Тарас Шинкар з Кропивника переміг на всеукраїнських змаганнях та встановив новий обласний рекорд

Переглядів: 2276

16 грудня в Броварах (Київська область) пройшли всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2000 року народження і молодших, присвячені пам’яті заслуженого тренера України Сергія Операйла.

Збірну команду Івано-Франківської області представляли шість юних спортсменів, четверо з яких є вихованцями калуських тренерів з легкої атлетики, повідомляє «Нафтохімік-Калуш».

Незважаючи на малу кількість атлетів з Івано-Франківщини, котрі виступали лише в окремих бігових дисциплінах, вони спромоглися набрати 147 очок і посісти в загальнокомандному заліку 13 місце серед 22 команд з різних областей України та міста Києва.

 Найбільший особистий внесок в досягнення такого підсумкового спортивного результату нашої команди зробив 17-річний Тарас Шинкар.

Зараз хлопець тренується під керівництвом тренерів-викладачів Калуської ДЮСШ й Івано-Франківської обласної СДЮШОР ФСТ «Україна» Марти Ханенків і Миколи Шевчука та Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Дмитра П’ятничука.

Тарас Шинкар на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики в приміщенні здобув перемогу в бігу на 800 метрів серед юнаків, встановивши на цій дистанції новий особистий та обласний рекорд – 1:59.88.

Ще одну медаль на всеукраїнських змаганнях у Броварах виборола 16-річна Дарина Токарєва з Івано-Франківська, яка займається у заслуженого тренера України з легкої атлетики Михайла Перегінця. Вона посіла третє місце в бігу на 800 метрів серед дівчат.

Високих результатів на цих змаганнях досягли і калуські легкоатлетки Анна Проданчук (4 місце в бігу на 1500 метрів, тренер-викладач Калуської ДЮСШ Микола Богоносюк) та Вікторія Кривцун (5 місце в бігу на 800 метрів, з якою займаються тренери Микола Шевчук і Марта Ханенків).

Фото Василя Мельника: Тарас Шинкар зі своїми тренерами Мартою Ханенків і Миколою Шевчуком

Схожі матеріали за тегами: шинкар рекорд

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: