Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Лідери учнівського самоврядування Калуша презентували в області досвід співпраці школи, влади та громади (ФОТО)

Переглядів: 1469

Про те, яким чином налагодити співпрацю між школою, владою та громадою йшлося на (не) Конференції «Співпраця школи, влади і громади – шлях до розбудови громадянського суспільства», котра відбувалася 5 грудня в Івано-Франківську.

Учасниками заходу були експерти з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, учителі, керівники шкіл, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, молодіжних рад ОТГ, ЗМІ, а також лідери органів учнівського самоврядування Калуша, повідомляє Калуський міський методичний центр.

Саме калуські лідери стали учасниками чудового інтерактиву. Школярі презентували напрацьований досвід співпраці юних лідерів, влади та громади, а також разом із усіма учасниками заходу пропонували свої ідей щодо розбудови громадянського суспільства.

У калуській команді були: Аліна Чернявська, учениця 11 класу ЗОШ №7, Марта Гриців, учениця 9 класу ЗОШ №7, Христина Василечко, учениця 11 класу ЗОШ №5, Мар’яна Штогрин, учениця 11 класу ЗОШ №3, Анастасія Титунь, учениця 11 класу СШ №2, Дарина Шутяк, учениця 10 класу гімназії, Євгеній Лужецький, учень 10 класу ЗОШ №6.

Зі слів юних активістів, заходи такого формату мотивують до співпраці і дорослих, і дітей на засадах партнерства, а також сприяють командній роботі, народженню й реалізації спільних ідей та ініціатив.

Схожі матеріали за тегами: учні досвід конференція

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: