Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мешканцям і бізнесу Калуської ОТГ пропонують внести пропозиції до проєкту Стратегії розвитку громади

Переглядів: 354

Вчора, 13 січня, відбулася робоча нарада в міського голови Андрія Найди щодо розробки Стратегії розвитку територіальної громади на 2022-2030 рр.

У нараді взяли участь заступник міського голови Богдан Білецький, начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський та заступник начальника управління Юрій Тимків, а також експерти зі стратегічного планування, які готові супроводжувати розробку Стратегії розвитку громади, Наталія Захарова та Сергій Гумінілович, які представляють ГО «УФРА», повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

Під час засідання окреслили першочергові кроки з розробки Стратегії розвитку громади з розумінням того, що громаді потрібна справжня дієва стратегія, яка зможе об’єднати зусилля влади, бізнесу та громади.

В межах розробки Стратегії розвитку Калуської громади на 2022-2030 рр. робоча група проводить вивчення думки громадян. З метою визначення основних проблем, які існують в громаді, та перспектив її розвитку на майбутнє жителів громади просять заповнити анкету.

«Ваша думка є дуже важливою для визначення пріоритетних завдань та шляхів розвитку Калуської ТГ. Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації», – йдеться в повідомленні.

Опитування триватиме до 28 січня 2021 року.

Заповнити анкети можна, перейшовши за посиланням.

Анкета для представників бізнесу: https://forms.gle/uS4hpcHvs2Upb5pS6

Анкета для мешканців: https://forms.gle/Hn1yPi49V3oM4s7RA

Якщо у вас виникнуть проблеми з заповненням анкети чи інші, не враховані в анкетах, зауваження та пропозиції, просимо писати на електронну пошту ufra@org.if.ua  або фейсбук-сторінку ГО «УФРА», яка проводить дане опитування: https://www.facebook.com/NGO.UFRA/

 

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш стратегія розвитку анкети

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: