Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Минулого тижня до Калуського пологового будинку лелека приніс 15 немовлят, серед них і одного богатиря

Переглядів: 243

Цього разу хлопчиків було менше, ніж дівчаток

Як повідомила «Калуш ФМ» головна акушерка пологового будинку Калуської ЦРЛ Надія Василів, з 23 по 30 квітня у пологовому будинку Калуша народилося 15 немовлят: 9 дівчаток і 6 хлопчиків.

Цього разу був і маленький богатир. 24 квітня Олена Шеренга з Довгого Войнилова народила хлопчика вагою 4 040 г і зростом 53 см.

Також минулого тижня народила 61 жінка з числа ВПО з початку війни та 11 з початку 2023 року. Історію Дарії Тихоненко родом з міста Ізюма, що на Харківщині, у соціальній мережі Facebook написала завідувачка акушерсько-фізіологічного відділення Леся Григорів.

Війна застала її в Ізюмі, де вона навчалась. Спочатку не вірилось, але місто окупували швидко – за три дні. Цілий місяць жила під окупацією. З дому практично не виходила. Харчувались тим, що було в хаті. Зв’язку не було. Електрики і води теж. 1 квітня вдалося зв’язатися з волонтерами, які допомогли евакуюватися. Приїхала до Калуша, де жив її хресний. Тут познайомилася зі своїм чоловіком Петром. 25 квітня у цієї чудової пари народилася донечка Злата вагою 3 850 г.

Додамо, що позаминулого тижня до Калуського пологового лелека приніс 16 немовлят.

На світлині: Дарія Тихоненко з чоловіком і донечкою

Схожі матеріали за тегами: Калуш пологовий дітки

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: