Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Минулого тижня у Калуському пологовому будинку з’явилися на світ 12 немовлят, серед них було і двоє богатирів (ФОТО)

Переглядів: 357

Цього разу хлопчиків і дівчаток було порівну

Як повідомила «Калуш ФМ» в. о. головної акушерки пологового будинку Калуської ЦРЛ Христина Атаман, з 22 по 28 травня у пологовому будинку Калуша народилося 12 немовлят: 6 дівчаток і 6 хлопчиків.

Цього разу були й маленькі богатир і богатирка.

25 травня народила 12 жінка з числа ВПО з початку 2023 року. Про це у соцмережі Facebook повідомила завідучка акушерського відділення Леся Григорів. Євгенія Береза – племінниця головного лікаря Калуського ЦПМД, депутата Калуської міської ради Михайла Гаврилишина. Ще з початком війни Михайло Гаврилишин надав прихисток рідному брату Ігорю з сімʼєю, які проживали в Миколаєві. Сім’я лікарів з багаторічним стажем – анестезіологи – і бабуся Марина, і дідусь Ігор. А от тепер святкує народження дівчинки Марини вагою 4 050 г і зростом 54 см.

Наступного дня, 26 травня, ще одна жінка з числа ВПО народила в Калуському пологовому. У Яни та Івана Когутів це третя дитина. Донечка Уляна з’явилася на світ вагою 3 740 г. Сім'я жила у Харкові, старша дочка ходила до школи в 2 клас, молодшій дівчинці було 2 рочки, мали свій бізнес. На 7 день війни виїхали з міста, оскільки не могли витримати постійних бомбардувань, їхали навмання, спинились у Калуші, тут і залишилися.

Народився цього дня і богатир. У сім’ї Олени і Ігоря Тодарчуків з’явився на світ синочок вагою 4 080 г і зростом 53.

Додамо, що позаминулого тижня до Калуського пологового лелека приніс 13 немовлят.

На світлині: Олена і Ігор Тодарчуки з новонародженим синочком

Схожі матеріали за тегами: Калуш пологовий дітки

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: