Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міська комісія з питань ТЕБ та НС розглянула забезпечення належного функціонування пунктів незламності

Переглядів: 161

20 листопада під головування міського голови Андрія Найди відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

На порядок денний винесено одне питання – «Про забезпечення належного функціонування пунктів незламності на території Калуської МТГ», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

За словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Івана Дембича, на території громади зараз працює сім пунктів незламності. Вони розташовані у навчальних закладах (Калуські ліцеї №1, №3, №6; л/а манеж ДЮСШ міської ради; ФККіМ) та закладах культури (ПК «Мінерал» і ПК «Юність»). Пункти незламності працюють з 08:00 до 17:00 щоденно – у палацах культури і по буднях за таким же графіком – у навчальних закладах.

Члени комісії заслухали і взяли до відома інформацію керівників закладів, у яких розгорнуто пункти незламності. Доповідачі зазначили, що на перших порах наявних ресурсів вистачає. Однак, згодом необхідно буде поповнювати запаси пального, вміст аптечок, продукти харчування, бутильовану воду тощо.

У підсумку комісія ухвалила низку невідкладних заходів. Зокрема: підготувати видачу з міського матеріального резерву пально-мастильних матеріалів з розрахунку 50 л на кожен пункт незламності. Також вирішено забезпечити облаштування точки підключення генератора в ПК «Юність», здійснити ремонт проходу від третього ліцею до укриття та інше.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: