Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міська поліклініка Калуша закупила сучасне лабораторне обладнання (ФОТО)

Переглядів: 2177

Персонал закладу вже пройшов навчання і з 10 грудня почав працювати на нових діагностичних апаратах.

Як повідомив головний лікар Калуського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Михайло Гаврилишин, закупити лабораторне діагностичне обладнання вдалося завдяки організованості територіальної громади та праці медичного колективу поліклініки. Адже чим більша кількість укладених декларацій на обслуговування у лікарів закладу, тим більше можливостей має установа для оновлення діагностичної бази, надання послуг та покращення їх якості.

Зокрема, закупили автоматичний біохімічний аналізатор «Лаблайн», в якому вмонтовано біохімічний аналіз та імуноферментний, імунохемілюмінесцентний аналізатор «і-Хрома ІІ», призначений для лікування та моніторингу глікемічного статусу у пацієнтів з цукровим діабетом, аналізатор глюкози, гематологічний аналізатор, центрифуги та мікроскоп. Загальна вартість придбаного – 2 млн 150 тис. грн. Все обладнання виробництва Австрії, Німеччини, Швеції та Південної Кореї.

- Завдяки цим сучасним аналізаторам покращиться якість і точність аналізів, зменшиться розхід реактивів та розшириться спектр досліджень, - зазначив головний лікар.

При цьому додав, що більшість аналізів для пацієнтів, які уклали декларації з лікарями поліклініки, будуть безкоштовними, платним буде аналіз на глікозильований гемоглобін.

Наразі персонал медзакладу пройшов навчання і вже з 10 грудня почав робити аналізи на нових аналізаторах.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш поліклініка лабораторне обладнання

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: