Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міська рада погодила проєкт меморандуму про солідарне партнерство між Калуською громадою та містом Лар (Шварцвальд, Німеччина)

Переглядів: 191

З містом Лар Калуська громада комунікує вже понад рік. На черговому сесійному засіданні депутати ухвалили проєкт меморандуму, що передбачає надзвичайно цікаву та корисну співпрацю з німецькою громадою.

Планується спільна робота у сферах бізнесу, зеленої енергетики, медицини, науки, освіти, культури, а також обмін знаннями та досвідом між представниками цих галузей, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Найди.

Наступний крок – підписання цього меморандуму з очільниками муніципалітету Лару. «Щиро сподіваємося, що ця приємна подія не змусить себе довго чекати», – висловив сподівання міський голова, а також пригадав з чого почалися наші взаємини з Ларом.

Від початку повномасштабного вторгнення саме звідти надходила й продовжує надходити величезна допомога для України, а зокрема й для нашої громади.

Уродженка Херсону Анжеліка Коваленко та Пірман Штірноль, які проживають у Ларі, об’єдналися зі своїми німецькими друзями та створили спільноту «Gemeinsam Europa e.V.», яка потужно підтримує Україну з березня 2022 року. У нашій громаді вони активно співпрацюють із ГО «Калуська філія «Союз Українок».

«За таких обставин ми і познайомилися з цим німецьким містом. Дякуємо благодійникам за надзвичайно потрібну допомогу. У квітні минулого року ми мали приємність вітати у нас в гостях п. Анжеліку та п. Пірмана.

Поспілкувавшись особисто, вже тоді обговорювали можливість створення угоди про співпрацю між нашими громадами. Благодійники посприяли в налагодженні комунікації з мером м. Лар Маркусом Ібертом.Далі – вже безпосередньо з п. Маркусом ми спілкувалися в ході онлайн-зустрічей, напрацьовувавши механізми подальшої співпраці. І от – маємо приємний результат. Щиро дякуємо всій громаді Лару, очільнику міста Маркусові Іберту за готовність до співпраці, довіру та взаєморозуміння!», – зазначив Андрій Найда

Схожі матеріали за тегами: Калуш Лар співпраця

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: