Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міська рада шукає перевізника на два маршрути

Переглядів: 1220

Виконавчий комітет Калуської міської ради планує залучити перевізника для укладання тимчасового Договору з перевезення пасажирів по маршрутах №6 «Карпатська кераміка – Лікарня» по вул. Євшана та №11 А «ВПУ – Залісся» по вул. Євшана.

Про це повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Йдеться про 5 основних транспортних засобів та 1 резервний.

Транспортні засоби, які претендент пропонує залучити до перевезень в  м. Калуші повинні відповідати класу І – автобуси місткістю понад 22 пасажири, крім водія, призначені для перевезення сидячих і стоячих пасажирів, конструкція яких дає змогу пасажирам безперешкодно переміщуватись по салону, кількість дверей для входу - виходу не менше двох і обладнані пристроями для їх автоматичного відкриття, відповідати вимогам безпеки, охороні праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованим відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному санітарному і технічному стані і здійснювати перевезення з визначеними режимами руху.

З пропозиціями та для отримання додаткової  інформації перевізникам пропонують звертатися  в управління економічного розвитку міста Калуської міської ради (м. Калуш, вул. Шевченка, 6, другий поверх, каб. № 5, тел.(03472) 6-52-21).

Схожі матеріали за тегами: Калуш перевізник маршрути

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: