Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міський голова Андрій Найда підписав меморандум про співпрацю в рамках проєкту «Сила малих спільнот» (ФОТО)

Переглядів: 208

До Калуської міської ради з особливим візитом із далекого Запоріжжя приїхала Інна Стащук – керівниця проєкту «Сила малих спільнот», який реалізовує громадська організація «Стратегії і технології ефективного партнерства» (ГО «СТЕП»).

Даний проєкт має на меті сприяти розвитку локальних громадських і волонтерських об’єднань та посилити міжсекторну взаємодію на рівні громади в умовах російсько-української війни, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на управління економічного розвитку міста.

Зустріч мала на меті підписання меморандуму про співпрацю з цією громадською організацією у рамках проєкту «Посилення спроможності і сталості локальних організацій громадянського суспільства в умовах воєнного часу – Сила малих спільнот», право на яку Калуська громада отримала в конкурсному відборі серед 35 громад з чотирьох областей України (всього було відібрано 4 громади). Участь у проєкті стала можливою завдяки заступниці начальника управління – начальниці відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста Тетяні Сеньків, яка оформила та подала відповідні документи.

«Це ще одна маленька перемога, через яку наша громада отримає можливості стати сильнішою у взаємодії між місцевим самоврядуванням та громадським сектором, у підтримці волонтерських рухів, місцевих ініціатив. Саме така ідея проєкту «Сила малих спільнот», яку разом з нашими громадськими організаціями будемо реалізовувати, облаштовуючи різноманітні простори (хаби, коворкінги, ресурсні центри тощо). Стартуємо. Про наші наступні кроки у проєкті обовʼязково інформуватимемо далі», – йдеться у дописі.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: