Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міський голова Андрій Найда взяв участь у загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України

Переглядів: 256

Калуський міський голова Андрій Найда спільно з головами територіальних громад взяв участь у загальних зборах регіонального відділення Асоціації міст України.

Про це очільник громади повідомив на Facebook-сторінці, інформує «Калуш ФМ».

«Головне, про що спілкувалися – підтримка наших воїнів. Розуміємо, що тільки спільними зусиллями можна здобути Перемогу. Надійний тил – незламний фронт. Така закономірність, інакше не може бути. 62 громади Прикарпаття – це величезна тилова підтримка військовослужбовцям на фронті. І навіть попри всі виклики, з якими нам довелося зустрітися в минулому році, а зокрема це вилучення військового ПДФО, ми повинні напрацьовувати всі подальші механізми дієвої та якісної допомоги Захисникам, щоб вчасно та влучно закривати їх запити», – зазначив Андрій Найда.

Кожен із очільників громад ділився досвідом щодо закупівлі дронів, автомобілів, підтримки ВПО, тощо. Обговорювали всі можливі шляхи посилення допомоги фронту.

За словами міського голови, в умовах воєнного стану надважливі законодавчі ініціативи, які дозволяють муніципалітетам на належному рівні допомагати військовим, а разом з тим і підтримувати життєдіяльність громад. Власне, про роботу Асоціації щодо законодавчих ініціатив розповів виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

«У нашій громаді діють програми підтримки нашим воїнам, родинам військовослужбовців та полеглих Героїв. І як я вже неодноразово зазначав – допомога триватиме й надалі. Це було пріоритетом у 2023, й надалі залишається пріоритетною справою. Ми мусимо виграти цю війну. Іншого шляху просто немає. А зробити це можна лише разом», – додав міський голова.

Схожі матеріали за тегами: Асоціація міст України збори Андрій Найда

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: