Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міський голова Андрій Найда зустрівся з мешканцями Підгірок (ФОТО)

Переглядів: 398

Відбулася зустріч з мешканцями Підгірок. Мета – напрацювання спільних дій щодо вирішення проблем громади.

Зустріч була зініційована жителями мікрорайону. Але потрібна усім. Тому при розмові були присутні представники практично всіх управлінь з усіх галузей життєдіяльності громади. Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Мешканці мали змогу задати різні питання, які турбували. А їх було багато – від ремонту доріг, відсутності каналізації – до земельних питань.

Та найбільше, і це зрозуміло, турбувало всіх питання запобігання підтоплення території мікрорайону. Звучали різні пропозиції та шляхи вирішення. Серед них – й прокладання каналу біля лісу. Адже основна маса дощових потоків ішла саме звідти.

«Та все ж першочергово – завершення прочистки русла річки. Для цього мешканцям необхідно буде забезпечити доступ до потрібної ділянки, протяжністю кілометр. З 4,3 км – 3,2 км комунальники вже прочистили», – зазначив Андрій Найда.

За результатами зустрічі буде створена робоча група, яка займатиметься вирішенням проблем мешканців Підгірок.

«Підгірчани вміють гуртуватися! Учора громада Підгірок провела благодійний ярмарок на підтримку важкопораненого мешканця та зібрала понад 74 тис. гривень. Це не перша їхня благодійна справа! Тому віримо, що разом, спільними зусиллями вирішимо й інші важливі питання!», – додав очільник громади.

Схожі матеріали за тегами: Підгірки Андрій Найда зустріч

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: