Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міський учнівський парламент у Калуші очолила ліцеїстка (ФОТО)

Переглядів: 1878

Днями у Калуші відбувся форум лідерів «Молоді агенти змін – це ми!», у рамках якого лідери обирали нового голову міського учнівського парламенту.

Роботу форуму розпочала Євгенія Андріїв, голова міського учнівського парламенту, яка запропонувала розпочати форум піснею Кузьми Скрябіна «Не стидайся – то твоя земля», повідомляє Калуський міський методичний центр.

Євгенія Андріїв відзвітувала про роботу міського учнівського парламенту за попередній період, після чого кожен кандидат, а їх було 11 осіб, презентував свою програму та висвітлював роботу щодо реалізації ініціативи «Наша школа – нашими руками», проведену в освітньому закладі, де навчається.

Вислухавши кожного кандидата, юні лідери приступили до таємного голосування, у якому взяли участь 33 виборці. У результаті, новим головою міського учнівського парламенту стала Наталія Повх, учениця Калуського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей», яка склала обітницю новообраного голови.

Іванна Гриців, координатор міського учнівського парламенту, подякувала Євгенії Андріїв та її команді за активне впровадження ініціатив, спрямованих на популяризацію ідей миротворення, та проведення громадської роботи в молодіжному середовищі через підтримку та реалізацію соціальних проектів. Вона вручила подяки від голови ГО «Молодь у дії» Анни Широкої, а також побажала новообраній голові успіхів у реалізації нових лідерських ініціатив.

Всі 11 кандидатів на голову міського учнівського парламенту отримали сертифікати учасника форуму лідерів «Молоді агенти змін – це ми!».

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш учнівський парламент вибори

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: