Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міськрада передбачила 45 тис. гривень на продуктові набори для соціально незахищених калушан

Переглядів: 763

Новою програмою, яку прийняли депутати Калуської міськради на 2019 рік, стала Програма соціального захисту пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За словами директора територіального центру соціального обслуговування Калуша Надії Рим, останнім часом рівень якості життя громадян суттєво знизився. Особливо це стосується одиноких пенсіонерів та осіб з інвалідністю. Станом на 1 січня 2018 року на обліку в територіальному центрі соціального обслуговування міста перебувало 920 осіб, з яких більше 200 є одинокими. Крім того, більше 60% підопічних територіального центру мають пенсію меншу 2000 гривень, тому потребують матеріальної підтримки, повідомляє "Нафтохімік-Калуш".

- Щороку ми шукали тих чи інших спонсорів, щоб одиноким калушанам закупити продуктові набори хоча б до великодніх і новорічно-різдвяних свят, - зазначає Надія Рим. - Від допомоги спонсорів ми, звичайно, не будемо відмовлятися і після прийняття міської програми. Сподіваємося, що з наступного року спільними зусиллями ми зможемо надавати щоквартально допомогу найбільш соціально вразливим мешканцям міста у вигляді продуктів харчування.

До слова, згідно з вищезгаданою програмою, на продуктові набори для соціально незахищених калушан з міського бюджету передбачають виділити 45 тис. гривень, а ще 10 тис. гривень – на проведення виїзних занять зі слухачами Університету третього віку.

Схожі матеріали за тегами: Калуш допомоги одиноким кошти

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: