Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мистецтво – для Перемоги! Калуська дитяча музична школа провела благодійний захід на допомогу ЗСУ (ФОТО)

Переглядів: 336

Викладачі Калуської дитячої музичної школи вкотре вразили своєю професійністю та захопленістю музичним мистецтвом, що є справою їх життя. А переповнений зал свідчив про надзвичайну популярність та важливість проведеного заходу.

Концерт «Роялю звуки чарівні» мав на меті, окрім збору коштів на допомогу захисникам, ще й пропаганду цінності класичного мистецтва. Від початку війни в лавах ЗСУ воюють за Україну рідні викладачів та дітей школи. Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

Фортепіанна школа в Калуші завжди користувалася та користується популярністю. Її досягнення – вагомі здобутки і переконливі чисельні перемоги на різноманітних виконавських конкурсах.

А в останні роки її педагогічний ресурс поповнився молодими викладачами, її ж випускницями, які після закінчення фахових музичних коледжів повернулися на роботу в рідну альма-матер і одночасно продовжують навчання в музичних академіях та університетах України (Яна Рудик, Ольга Петрів, Марія Кушнерчук, Василина Довжанська). Власне і на них була побудована левова частка програми.

А також у концерті брали участь: квартет викладачів «Фієста» (Тетяна Савків, Мар'яна Польова, Оксана Федоришин, Наталія Шалата), Мирослава Таранова, Ірина Співачук та учні відділу у фортепіанних дуетах.

На завершення концерту багаторазові переможниці обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів Софія Попадюк та Анастасія Левінська (викладачі – Ольга Коциловська та Наталія Шалата) виконали твори у супроводі камерного оркестру «Кантабіле» (диригенти – Катерина Король і Тарас Бреславський).

Усю зібрану суму 23 500 тис. гривень (із них 10 тис. зібрали викладачі, решта – глядачі) буде передано митцями на фронт.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш ДМШ концерт ЗСУ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: