Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Місто хоче хоче взяти «Калуську ТЕЦ» у комунальну власність

Переглядів: 1902


У зверненні, зокрема, зазначалося, що «ТЕЦ є підприємством, що забезпечує теплопостачання основної частини мешканців та промислово-комерційного сектора Калуша. Однак на теперішній час згаданий об'єкт потребує реконструкції та переоснащення». Вказувалось також, що реконструкція ТЕЦ із застосуванням новітніх технологій та використанням твердого палива значно здешевить вартість теплової енергії та збільшить обсяги виробництва електричної.
Повідомлялося й про те, що «Калуська міська рада має великий досвід в реалізації програм щодо реформування житлово-комунального господарства, запровадження новітніх технологій та залучення інвестицій в розвиток міста».
Тож зважаючи на наведене та «з метою недопущення погіршення стану майна Калуської ТЕЦ та виникнення аварійних ситуацій» Калуська міська рада і вирішила звернутися до Кабінету Міністрів України з пропозицією про передачу цілісного майнового комплексу ТЕЦ.
На зауваження представника Народної ради Романа Даніва, «навіщо брати в комунальну власність ТЕЦ, якщо місто не може ефективно управляти навіть ВТС, бо не має спеціалістів», голова фракції УП Ігор Хемич відповів, що «ми беремо ТЕЦ, а керівники і спеціалісти там залишаться».
Перший заступник міського голови Ігор Матвійчук також пояснив, що звернення – це тільки перший етап, потім подаватимуться відповідні документи, а відтак Кабінет Міністрів розглядатиме це питання.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: