Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Місто-побратим Кендзежин-Козлє готове надати Калушу підтримку у випадку загострення ситуації на сході країни (ФОТО)

Переглядів: 302

15 лютого у форматі онлайн відбулась зустріч між міським головою Андрієм Найдою та міським головою міста-побратима Кендзежин-Козлє Опольського воєводства Республіки Польща Сабіною Новосельською, яка була ініціатором заходу.

Під час розмови очільник польського міста виразила свою солідарність мешканцям нашої громади через загострення ситуації на східних кордонах України. Також запропонувала у разі необхідності надати підтримку від імені міста-побратима Кендзежин-Козлє, зазначивши, що у третьому тисячолітті  є не припустимим вирішувати міжнародні конфлікти за допомогою зброї, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Міський голова Андрій Найда щиро подякував Сабіні Новосельській за підтримку та пропозицію будь-якої допомоги для нашої громади і на завершення зустрічі запросив міського голову Кендзежин-Козлє відвідати Калуш на святкування Дня міста.

Участь у зустрічі також брали працівники управління економічного розвитку міста Калуської міської ради, зокрема начальник управління Юрій Соколовський та начальник відділу з питань інвестицій та міжнародної інтеграції Олег Кузів, які долучались до організації зустрічі. Допомагала з  перекладом Оксана Бігун.

Додамо, що угода з питань співпраці між м. Кендзежин-Козлє (Польща) та Калуською територіальною громадою була поновлена 31.12.2020 року на новий п’ятирічний термін.

Схожі матеріали за тегами: Кендзежин-Козлє Калуш підтримка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: