Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Мій краю, мій раю». У Калуші відкрилась виставка акварелей Віктора Коніва (ФОТО)

Переглядів: 893

Поціновувачі живопису, які цієї неділі відвідали виставкову залу міста, мали змогу по-новому відкрити для себе калуського художника Віктора Коніва. Адже експозиція «Мій краю, мій раю», яку він представив цього разу, відрізняється від його попередніх виставок. Відмінна вона насамперед тим, що тут нема олійного живопису, а всі роботи виконані в техніці акварелі, пастелі і рисунку олівцем.

Саме на цьому зробила акцент, відкриваючи виставку, зберігач фондів виставкової зали Галина Турчик.

- Тут той же Віктор Конів, але трохи інший. Тут нема олійного живопису, тут домінує акварель, є пастель і малюнок олівцем, - зауважила художниця. - Всі роботи маленькі за розмірами. Вони нагадують віконечка в інший світ. Але в них ми бачимо знайомі місця і водночас Вікторове уявлення раю. Раю тут, на Прикарпатті, адже Віктор не малює ні Єгипту, ні Туреччини.

На думку самого Віктора Коніва, акварельна техніка є найскладнішою. Але вона дає змогу створювати ефект особливої легкості, повітряності і надтонких переходів кольорів.

При цьому художник зауважив, що всі роботи, які представлені на виставці, виконані з натури, а не з фотографій, бо саме природа надихає його на творчість. Вона додає тих особливих переживань, які і лягають на папір чи полотно.

Виставка робіт Віктора Коніва експонуватиметьсяу виставковій залі (вул. Дзвонарська,5) протягом місяця. Тож якщо маєте бажання полюбуватися чудовими карпатським пейзажами, обов’язково завітайте.

Нагадаємо, у березні цього року Віктор Конів презентував у Калуші свій художній проект «Українські вечори».

 

Схожі матеріали за тегами: виставка конів

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: