Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Між Запорізькою та Калуською громадою підписано Меморандум про співробітництво

Переглядів: 165

Сьогодні, 20 лютого, міський голова Андрій Найда, перебуваючи з робочим візитом на Запоріжжі, разом із секретарем Запорізької міської ради Анатолієм Куртєвим підписали Меморандум про економічне партнерство та співробітництво між Запорізькою та Калуською міськими територіальними громадами.

Документ, враховуючи бажання розвивати економічне співробітництво та сприяти соціально-економічному розвитку обох сторін, передбачає:

– розробку та реалізацію спільних проєктів та ініціатив, зокрема, й програм з енергоефективності;

– розвиток малого та середнього бізнесу;

– обмін досвідом, формування соціально-орієнтованого залучення громадських організацій, наукових інституцій, представників промисловості, експертів, спеціалістів;

– започаткування нових бізнес-проєктів та створення нових робочих місць та ін., інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку Калуського міського голови Андрія Найди.

«Для нас насамперед – це величезна гордість, адже вперше ми маємо підписаний документ про співробітництво з громадою, адміністративним центром якої є велике славетне місто обласного значення – Запоріжжя! Щира подяка в.о. мера – секретарю Запорізької ради Анатолію Куртєву, заступникові міського голови Андрію П'ятницькому за дієву комунікацію та бажання об’єднати наші громади задля втілення спільних проєктів», – поділився міський голова Андрій Найда.

Від початку повномасштабного вторгнення у Калуську громаду, рятуючись від війни, переїхали також й мешканці Запоріжжя. Калуш для них став другою домівкою. Анатолій Валентинович, принагідно, передав вітання всім калушанам та запоріжцям, які мешкають у Калуській громаді.

«Переконані, що наступним кроком нашої співпраці буде побратимство. Єднаємось!», – зазначив Андрій Найда.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: