Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мобілізація та забезпечення життєдіяльності сільських громад. Відбулася чергова нарада зі старостами

Переглядів: 253

18 січня відбулась традиційна робоча нарада зі старостами.

Розпочалась вона зустріччю із першим заступником голови Калуської РВА Іваном Шикеринцем, за участю секретаря Калуської міської ради Віктора Гільтайчука та представників РТЦК та СП і райвідділу поліції, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

«Ключове питання нашої зустрічі – мобілізаційна кампанія, проблемні питання, які виникають під час оповіщення військовозобов’язаних, та шляхи їх вирішення. Тут необхідна чітка та налагоджена співпраця старост з поліцією і працівниками РТЦК та СП», – наголосив Іван Шикеринець.

Також було порушено питання будівництва фортифікаційних споруд у прифронтовій зоні та забезпечення роботи пунктів незламності у громадах.

Подібні зустрічі вже проведено у Болехівській, Долинській, Вигодській, Войнилівській, Перегінській, Витвицькій, Верхнянській, Дубівській, Новицькій та Спаській громадах.

Друга частина наради пройшла під головуванням керуючого справами виконкому Калуської міської ради Олега Савки, за участі заступниці міського голови Надії Гуш. Обговорювались питання забезпечення життєдіяльності сільських громад.

Про поточну роботу прозвітували керівники структурних підрозділів і служб. Зокрема, заступниця начальниці управління освіти Леся Кобзан розповіла про перспективи реорганізації закладів освіти, а начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Михайло Клим повідомив, що з 1 лютого розпочнеться процес переходу сільських стадіонів на баланс і обслуговування КП «Спортарена» Калуської міської ради.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: