Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Молодий Рух у Калуші очолив АТОвець (ФОТО)

Переглядів: 1800

У неділю, 20 січня, відбулася ХХІІІ звітно-виборна Конференція Калуського міської міської організації Молодого Народного Руху.

Заслухавши звіт Голови ОрганізаціїЯрослава Шевчука, Конференція прийняла рішення про позитивну оцінку діяльності Молодого Руху у звітному періоді, повідомляє прес-центр Калуської МО Молодого Народного Руху.

Після обговорення стратегії розвитку організації у 2019 році, проект якої присутнім презентував Голова Івано-Франківської обласної організації МНР Олег Савка, конференція перейшла до обрання керівних, контролюючих та інших органів Молодого Руху. 21-м головою організації більшістю голосів було обрано відомого громадського активіста, ветерана україно-московської війни Володимира Кушлика, а його заступниками студентку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ольгу Лаврук, студента Національного університету «Львівська політехніка» Ярослава Шевчука та депутата Калуської міської ради Святослава Федоришина. Також було затверджено склад Правління у кількості 7 осіб, Ради - 15 осіб та Контрольно-ревізійної комісії - 3 особи.

У своїй інавгураційній промові новообраний голова Володимир Кушлик звернувся до присутніх із закликом не зупинятись на досягнутому, не спочивати на лаврах і не чекати, що хтось усе зробить за нас, адже тотальна війна сьогодні ведеться не тільки за кожен метр квадратний української землі, але й за кожну українську душу. І саме цю ділянку фронту у нашому місті має міцно зайняти і тримати Молодий Рух, щоб юні серця сповнювались Українським Духом й не потрапляли у пастки тоталітарних ідеологій комунізму, нацизму, гендеру чи "русскава міра".

На завершення молодорухівці виконали Національний Славень та зробили спільне фото на згадку.

 

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш Молодий Рух голова АТОвець

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: