Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Молодий український письменник з Калуша презентував в Калуській центральній бібліотеці свою книгу про життя в ОАЕ

Переглядів: 1509

Тарас Ващук народився у 1982 році в Калуші. Вчився у Калуській гімназії, а потім в Ужгороді, де жив до 2012-ve, допоки не виїхав у Об’єднані Арабські  Емірати. Там уродженець Калуша живе і досі, і про свій досвід пребування у цій країні написав книгу «Україна в пісках».  Вона складається з 19 оповідань та однієї повісті.

У Калуську центральну бібліотеку на презентацію книги прийшли близько 40 людей. Серед них  -мама, сестра, друг дитинства письменника, та більше десятка жінок з Калуської музичної школи.

Ващук розпочав розповіддю про себе, та про те чому поїхав працювати в ОАЕ. В Емірати, за словами Ващука, він відправився через корупцію і через те, що «в Україні не міг бути успішним і приносити таку користь як там».

Далі уродженець Калуша увімкнув десятихвилинний фільм про ОАЕ – в ньому  розповідали передусім про сучасність та розкіш у цій країні: дорогі автомобілі, найвищі хмарочоси, найкращі дороги. Ващук щохвилини зупиняв відео і доповнював з власного досвіду те, про що йшлося у фільмі.

Після Калуша Тарас Ващук «Україну в пісках» презентуватиме ще в Івано-Франківську, Львові та Києві.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: калуська цбс презентація ващук

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: