Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мотор’ролла - Це Ти

Переглядів: 2145

Після того група занурилася в студійну працю над своїм проектом Чумаки, де переспівувала народну класику, і тільки в неділю нарешті повернулася до своєї основної діяльності з прем'єрою нового запису Це Ти.

Це Ти – одна з пісень, які увійдуть в наступний альбом Мотор'ролли, котрий вона оптимістично сподівається потримати в руках вже цієї осені. Пісні для нього вже готові і тепер залишилося лише записати їх у студії. І перша з них - уже є. Варто зазначити, що в наступному альбомі команда продемонструє свою співпрацю з новим автором текстів. Більшість їх для того диску написав групі Володимир Сукачов, лідер хмельницької банди Містифікатори. Вони вже давно дружать з Мотор'роллою командами і за словами лідера мотор'роллівців Сергія Присяжного: «Володя пише класні тексти, так що ми вирішили зробити з них класні пісні».
Ну і цікаво, що іще до офіційної презентації пісню Це Ти вже жартома стали називати неофіційним гімном Кам'янця-Подільського, оскільки починається вона словами «Місто-фортеця, кам'яне серце. Це ти».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: