Калуські нафтохіміки поділитися своїм досвідом та методами роботи, а також новими напрацюваннями.
18 травня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вперше відбулися збори Союзу хіміків України, у яких взяли участь президент Союзу хіміків України Олексій Голубов, народний депутат України, член комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Олександр Нечаєв, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, голова ЦР профспілки працівників хімічних і нафтохімічних галузей промисловості Василь Мойсюк, а також керівники майже 50 хімічних і нафтохімічних підприємств України, науковці вітчизняних науково-дослідних інститутів, представники влади міста, району та Івано-Франківщини, повідомляє «Нафтохімік - Калуш».
Генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк, вітаючи учасників зборів підкреслив, що калуське підприємство було і є одним з важливих хімічних, а нині нафтохімічних комплексів нашої держави і визначальним для економіки Калуша та Прикарпаття.
Своєю чергою Олексій Голубов, якому калуське підприємство добре відоме ще з початку 90-их років, коли тут впроваджувався інвестиційний проект з будівництва установки з виробництва поліетилену, подякував керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за успішний пуск підприємства і нинішню його стабільну роботу та нагородив найвищими відзнаками Союзу хіміків Івана Підсадюка та голову об’єднаного профкому підприємства Олега Кушлика.
І це була не єдина нагорода. Почесну грамоту переможця конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей України керівництву «КАРПАТНАФТОХІМУ» також вручив голова ЦР галузевої профспілки Василь Мойсюк.
Учасники зборів обговорили роботу Союзу хіміків України в останні роки, прийняли звернення до Президента України з приводу ситуації з роботою підприємств хімічної і нафтохімічної галузей України та обрали новий склад керівництва Союзу хіміків України. На наступні чотири роки президентом Союзу і надалі буде Олексій Голубов.
Гості також побували на виробництві етилену і поліетилену та полівінілхлориду суспензійного і каустичної соди. Вони були вражені роботою і високим рівнем культури виробництв та сучасністю їх технологій.