Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Калущині будують центр з вирощування лісових саджанців із закритою кореневою системою

Переглядів: 451

У Шевченківському лісництві Вигодського лісгоспу розпочалися роботи з будівництва центру з вирощування лісових саджанців із закритою кореневою системою. На даний час на території лісництва ведуться підготовчі роботи для будівництва.

Відомо, що у центрі працюватиме роботизована лінія шведської компанії ВСС. Це світовий лідер з виробництва сучасного устаткування для лісових насінневих центрів і розсадників. Лінія надзвичайно продуктивна, забезпечує високу схожість насіння із закритою кореневою системою. За зміну виробництво може виробляти майже 300 тис. штук касет з сіянцями, йдеться на сайті Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства, інформує «Калуш ФМ».

«На дільниці вирощуємо посад матеріал не тільки у закритому ґрунті, а й із закритою кореневою системою. Переважно це сіянці бука лісового, ялиці білої, модрини європейської, численні види декоративних порід, – розповідає Василь Тисяк, лісничий Шевченківського лісництва. – Для вирощування побудовано три притінюючі піднавіси, теплиці, парники-короби. Для збереження насіння є приміщення-холодильник. Загалом щорічно лісокультурна дільниця вирощує близько 150 тис. штук посадкового матеріалу цінних порід».

Новий центр з вирощування сіянців із закритою кориневою системою забезпечить лісові господарства щорічно двома мільйонами саджанців, що даватимуть 95%-ву приживлюваність.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: