Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Калущині ремонтуватимуть амбулаторії, а для Підмихайля куплять спецавтомобіль

Переглядів: 431

9 квітня відбулося пленарне засідання 22 позачергової сесії районної ради VІІ демократичного скликання.

Одним з питань було внесення змін до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на 2019 рік.

 За словами в. о. директора комунального некомерційного підприємства «Калуський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської районної ради» Ірини Купрунець, яка доповідала з цього приводу, йдеться про збільшення обсягів фінансування програми з 3 млн 640 тис. грн на 5 млн 940 тис. грн.

Зокрема, 1,5 млн грн підуть на капітальні і поточні ремонти амбулаторій і ФАПів, з яких 1 млн грн виділить область, а 800 тис. грн передбачили на придбання спеціального автомобіля для амбулаторії монопрактики сімейної медицини, яку будуватимуть в с. Підмихайля. 500 тис. грн видатків на автівку фінансує державний бюджет за програмою розвитку охорони здоров’я у сільській місцевості, решту – районний і місцеві.

Окрім того, депутати надали дозвіл на передачу в безоплатне користування Калуському районному центру первинної медико-санітарної допомоги комп’ютерної техніки, яка належить КП «Калуська районна лікарня». Йдеться про 6 комп’ютерів і багатофункціональних принтерів. Їх, за словами Ірини Купрунець, передадуть амбулаторіям. Щоправда, тільки на три місяці. Відтак районний центр самостійно купуватиме комп’ютерну техніку за кошти, які надходитимуть від Національної служби здоров’я.

Депутати райради також проголосували за передачу на баланс районного територіального центру соціального обслуговування нежитлового приміщення у Калуші по вул. Чорновола, 12.  Дотепер балансоутримувачем цього приміщення була районна рада.

 

Схожі матеріали за тегами: Калущина амбулаторії ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: