Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Калущині розпочала роботу призовна комісія (ФОТО)

Переглядів: 274

У Калуському районі продовжується робота районної призовної комісії. Сьогодні у Калуському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розглянули особові справи призовників щодо придатності до строкової служби.

Найближчим часом з Калущини до обласної військово-лікарської комісії (ОВЛК) на проходження медогляду буде направлено 6 юнаків. У разі позитивного висновку ОВЛК  цих юнаків направлять до лав Збройних сил України, повідомляє пресслужба Калуської РДА.

Згідно з Указом Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» призовні комісії розпочали роботу 1 квітня і продовжать її до 31 червня 2021 року.

Відповідно до Указу Президента до війська призивають юнаків, яким до дня відправлення у військову частину виповнилося 18 років та чоловіків, які не досягли 27 років і не мають права на відстрочку. Для виконання завдань в зоні проведення ООС військовослужбовці строкової служби не направлятимуться.

Як і в минулому році, призов громадян на строкову військову службу проходить в умовах, ускладнених карантинними заходами, які спричинені пандемією COVID-19.

Схожі матеріали за тегами: Калущина призовна комісія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: