Радіо КалушFM (050) 66-56-321 (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Калущині вітрянкою перехворіло понад півтисячі дітей

Переглядів: 332

У цьому році на Калущині на вітряну віспу перехворіло у 2,5 раза більше людей, ніж минулого року.

За інформацією лікарів-епідеміологів, за 11 місяців 2018 року на Калущині зареєстровано 568 випадків захворювання на вітряну віспу проти 219 за аналогічний період 2017 року.

511 випадків захворювання виявили серед дитячого населення району, що складає 90%. Серед дітей найбільш ураженою є вікова група 5-14 років, що складає 74%.

У переважній більшості вітряною віспою хворіють міські мешканці– це 80,0%.

Додамо, що вітряна віспа або, як її називають в народі, вітрянка – це інфекційна хвороба. Перехворіти вітрянкою людина може лише раз в житті, після чого в організмі виробляється довічний стійкий імунітет до збудника вітряної віспи. Найчастіше  вітрянкою хворіють саме в дитячому віці, і протікає вітряна віспа у дітей значно легше, ніж у дорослих.

Збудник вітрянки – вірус, який передається повітряно-краплинним шляхом, тобто через верхні дихальні шляхи і слизові оболонки, в тому числі і через слизову очей. Саме через цю здатність легкого розповсюдження вірусу захворювання і отримало свою назву вітряної віспи або вітрянки.

Хворий на вітрянку стає заразним за день  до появи висипань на шкірі та залишається заразним впродовж перших 5-7 днів після появи висипки.      

Інкубаційний період вітряної віспи переважно 21 день.

Симптоми вітрянки дуже легко розпізнати:  на шкірі обличчя, волосяної частини голови, тулуба дитини з’являються пухирці, які через один-два дні вкриваються кірочками, також характерне підвищення температури тіла, біль голови.

Схожі матеріали за тегами: Калущина вітрянка діти

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: