Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Калущині завершують будівництво амбулаторій у селах Підмихайля та Витвиця (ФОТО)

Переглядів: 511

9 лютого під керівництвом заступника голови Калуської районної державної адміністрації Романа Гавриляка проведено нараду з керівництвом територіальних громад, які здійснюють будівельні роботи у рамках програми «Велике будівництво».

У нараді взяли участь перша заступниця голови РДА Оксана Канюка, голова Новицької громади Богдан Дадяк, голова Витвицької громади Василь Ільницький і начальниця управління соціально-економічного розвитку території РДА Марія Мельник, з посиланням на РДА повідомляє «Калуш ФМ».

Розпочинаючи нараду, заступник голови РДА Роман Гавриляк наголосив, що попри виклики, пов’язані з поширенням пандемії COVID-19, у Калуському районі продовжуються роботи у рамках програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

На нараді акцентовано увагу присутніх на питанні завершення будівництва об’єктів, якості виконання робіт та здачі в експлуатацію у поточному році. Зокрема, найближчим часом мають бути завершені такі об’єкти соціальної інфраструктури, як амбулаторії у селах Підмихайля та Витвиця. Будівництво здійснюється за рахунок коштів з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів територіальних громад. Роман Гавриляк вкотре наголосив на тому, що будівельні роботи повинні бути виконані на високому рівні із дотриманням усіх встановлених вимог.

Заступник голови РДА закликав керівників громад відповідально поставитися до протокольних доручень голови ОДА Світлани Онищук та вжити усіх необхідних заходів щодо завершення будівельних робіт і здачі в експлуатацію даних об’єктів. Зі свого боку, керівництво райдержадміністрації буде здійснювати щотижневий контроль і моніторинг стану виконання будівельних робіт.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуська РДА нарада «Велике будівництво»

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: