Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На першій цьогоріч нараді зі старостами підвели підсумки роботи за 2022-ий

Переглядів: 195

Міський голова Андрій Найда традиційно у п’ятницю провів нараду зі старостами сіл та керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств.

Перш за все, підсумували роботу за всіма напрямками у кожному старостинському окрузі. Очільник Калуської громади наголосив, що з детальною інформацією мешканці громади зможуть ознайомитися зі щорічного звіту, який вже готується всіма службами, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.
З важливого, що потребує широкого інформування громади, то це питання не витребуваних паїв. Згідно з чинним законодавством, крайній термін оформлення земельних часток (паїв) у власність – 1 січня 2025, як про це наголосив начальник управління земельних відносин Володимир Мельник. Андрій Найда дав доручення і старостам, і відповідальним посадовим особам провести широку інформаційну кампанію з цього приводу.
Ще на цій робочій нараді очільник громади зініціював проведення щорічних спортивних турнірів – один (волейбольний), присвячений загиблому Любомиру Фединяку, інший – турнір з різних видів спорту на кубок міського голови серед команд старостинських округів.

Схожі матеріали за тегами: Калуш старости нарада

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: