Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На ремонт освітніх закладів Калуша із міського бюджету виділять понад 10 мільйонів гривень

Переглядів: 633

На засіданні виконавчого комітету Калуської міськради, яке відбулося 22 квітня,  слухалося питання підготовки навчальних закладів міста до нового 2019-2020 навчального року та забезпечення їх роботи в осінньо-зимовий період.

Як зазначила начальник управління освіти Калуської міськради Ірини Люклян, на капітальні та поточні ремонти у школах, садках та позашкільних навчальних закладах, а також поповнення матеріально-технічної бази цього року у бюджеті міста передбачено 10 млн 470 тис. грн. Фінансування і види робіт вже розписані.

Зокрема, на капітальні ремонти приміщень у закладах, реконструкцію з добудовою санвузлів у ЗОШ №9, капітальний ремонт центрального входу у гімназії і ЗОШ №11, будівництво модульної котельні (проектні роботи) у ДНЗ «Барвінок», капітальний ремонт дитячих ігрових павільйонів у «Струмочку» планують виділити 5 млн 950 тис. грн.

- Цього року зроблять акцент на ремонті харчоблоків та спорудженні пандусів. Наразі пандус є лише в школі №3, - повідомила начальниця управління освіти.

Окрім того, 528 тис. 671 грн буде виділено на поточні роботи в приміщеннях закладів освіти, 464 тис. 236 грн - на придбання будівельних матеріалів для ремонтних робіт у приміщеннях навчальних закладів та  понад 3,5 млн грн - на зміцнення матеріальної бази.

Для закладів загальної середньої та дошкільної освіти планують закупити меблі, комп’ютерну техніку, дидактичний матеріал, унаочнення, м’який інвентар, посуд та технологічне обладнання  для харчоблоків в дошкільних освітніх закладах.

Ірина Люклян також додала, що освіта Калуша отримає 1 млн 39 тис. 800 грн цільової державної субвенції на Нову українську школу. Ці кошти спрямують виключно на придбання меблів, комп’ютерного обладнання та дидактичних матеріалів. Співфінансування в розмірі 30% на НУШ виділяє і місцевий бюджет, воно було закладене при формуванні видатків на освіту.

Відповідно до прийнятого членами виконкому рішення, капітальні і поточні ремонтні роботи у закладах освіти та придбання меблів, навчального, ігрового, комп’ютерного обладнання для Нової української школи передбачено завершити до 15 серпня, підготовку інженерних мереж провести також до 15 серпня, підручниками і шкільною документацією заклади забезпечити до 23 серпня, а оформлення паспортів готовності навчальних закладів до нового опалювального сезону завершити до 27 вересня.

Цього року, як і в попередні, спеціально створена робоча група з 16 по 22 серпня відвідає всі освітні заклади і перевірить їх підготовку до нового навчального року.

Фото: Wix.com

Схожі матеріали за тегами: школи дитячі садки ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: