Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На сайті Калуської міської ради можна зареєструватися на подачу документів для закордонного паспорта та ІD-картки

Переглядів: 3410

З 4 вересня 2017 року у Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Калуської міської ради розпочали надавати послуги щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Обладнання для виготовлення паспортів закуплено за кошти місцевого бюджету. 70% вартості послуги надходить до місцевого бюджету. За оформлення паспортів стягується тільки адміністративний збір, повідомляє прес-служба Калуської міськради.

Виготовлення паспорта у формі ІD-картки коштує 279 грн (до 20-ти робочих днів), терміново (до 10-ти робочих днів) – 366 грн. При оформленні нового паспорта громадянина України, у зв’язку із втратою або псуванням попереднього– додатково стягуватиметься держмито у розмірі 34 грн. При досягненні 14-річного (або 16-річного) віку перше виготовлення паспорта громадянина України у формі ІD-картки – безкоштовне.

Вартість виготовлення біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) становить 557,32 грн (термін виготовлення – до 20-ти робочих днів), терміновий (до 7-ми робочих днів) – 810,32 грн.

У разі необхідності термінового виїзду за кордон, пов’язаної з нагальною потребою в лікуванні від’їжджаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном, а також за наявності підтверджуючих документів, закордонний паспорт може бути виготовлений у термін до 3-х робочих днів. Вартість такого паспорта становитиме 810,32 грн.

Реєстрація на подачу документів для отримання закордонного паспорта та паспорта у формі ІD-картки здійснюється на офіційному сайті Калуської міської ради http://kalushcity.if.ua/online-cnap-passport

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: