Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На території села Брошнів проведуть очищення берегів річки Млинівки

Переглядів: 359

Оперативно реагуючи на рішення виконкому Брошнів-Осадської селищної ради (від 19 липня ц. р.), вже 20 липня з участю першого заступника голови Брошнів-Осадської селищної ради Василя Сокирка, заступниці селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Інни Кудли, працівників профільних відділів селищної ради, інспектора з благоустрою Андрія Тряска відбувся виїзд у с. Брошнів.

Такою була вказівка керівника громади Тараса Манорика, котрий, реагуючи на звернення жителів Брошнівської громади, доручив комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості виїхати на річку Млинівка для оцінки ситуації на місці, щоб вивчити ситуацію, що склалася у відпочинковій зоні р. Млинівка, облаштованою мешканцями села, повідомили в Брошнів-Осадській ТГ, інформує «Калуш ФМ». Під час огляду були присутні сільський староста Ігор Шищак та місцеві жителі.

«Очищення берегів річки Млинівки та прилеглої території від аварійних дерев, пеньків, дерево-чагарникової рослинності та іншого засмічення території села Брошнів проведемо обов’язково. Тому, як кажуть, ситуація зрозуміла і модельована. Працюємо власними силами», – зауважив Василь Сокирко.

За результатами роботи виїзної комісії складено протокольне доручення.

Схожі матеріали за тегами: ґброшнів Млинівка очищення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: