Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На зміцнення матеріальної бази військових формувань депутати виділили понад 3,3 млн гривень

Переглядів: 220

Учора відбулося засіданя п’ятдесят п’ятої сесії Калуської міської ради, яка була скликана позачергово задля вирішення низки невідкладних питань.

Першочергово міська рада розглянула питання щодо зміцнення обороноздатності країни. Зокрема, внесено зміни до «Програми профілактики злочинності, співробітництва із силовими структурами та громадськими формуваннями на 2023-2025 роки» та до «Програми проведення заходів територіальної оборони, формування підрозділу та штабу району територіальної оборони на 2023 рік», інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду. Загалом на зміцнення матеріальної бази військових формувань спрямовано понад 3 млн 356 тис. гривень (2 млн 256 тис. гривень із них виділено додатково).

Іншим рішенням управлінню будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради доручено передати Департаментові розвитку громад та територій Івано-Франківської ОДА на баланс проєктно-кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі Голинського ліцею». Департамент виступає замовником даних робіт і отримав днями з державного бюджету субвенцію в сумі понад 4 млн 282 тис. грн. Разом із часткою співфінансування цього проєкту з бюджету Калуської громади (1 млн 734 тис. гривень) спільна сума практично повністю покриває видатки на капремонт покрівлі ліцею. Нагадаємо, загальна кошторисна вартість становить понад 6 млн 017 тис. гривень (з них понад 4,8 млн гривень – будівельні роботи, решта – інші витрати). Документацію на ремонт покрівлі ліцею обласна влада розробила ще до початку війни. І от зараз виникла можливість реалізувати проєкт на вигідних для Калуської громади умовах.

Також депутати внесли зміни до Програми фінансової підтримки КП «Калуська енергетична Компанія» Калуської міської ради на 2023 рік і до Програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради» на 2022-2024 роки.

Іншим рішенням погодили проєкт Меморандуму про співпрацю та партнерство між Івано-Франківською ОДА, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Бурштинською, Городенківською, Калуською, Косівською, Надвірнянською міськими радами. Метою даного Меморандуму є створення механізмів тісної співпраці та консолідація зусиль Сторін для спільного здійснення заходів щодо створення на території області сучасних потужностей з оброблення побутових відходів і вирішення інших питань у сфері управління побутовими відходами.

На завершення засідання депутати внести зміни в доходи та видатки бюджету Калуської міської територіальної громади на поточний рік та здійснили перерозподіл бюджетних призначень по головних розпорядниках коштів.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш міськрада сесія

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: